مشخصات مسؤلين فني شركتهاي حفاري
سابقه كار (ماه)
سابقه كار(سال)
رشته تحصيلي
مدرك تحصيلي
نام ونام خانوادگي مسؤل يامسؤلين فني
نام شركت
زمين شناسي
ليسانس
علي ايرواني
آبانگاه
اقتصاداجتماعي
ديپلم
حبيب ايرواني
آبانگاه
راه و ساختمان
ديپلم
عليرضا يغمائي آشور
آب شيرين خراسان
كشاورزي
ليسانس
كورش قاسمي
آب شيرين خراسان
طبيعي
ديپلم
مصطفي جواديان اليادراني
آبجويان اصفهان
زمين شناسي
ليسانس
اسفنديار جعفري
احياء دشت
نقشه‌كشي
فوق ديپلم
مسعود كامياب
آبان دشت
تجربي
ديپلم
نادرقلي جانمي
آب صحرا
شيمي
ليسانس
خسرو رستمي جعفرآباد
آبستا
علوم تجربي
ديپلم
علي يغمائي آشور
آبريز
زمين شناسي
ليسانس
حبيب اله لطفي
اصفهان چشمه
مكانيك
فوق ديپلم
علي امتنائي
آب و صنعت
علوم تجربي
ديپلم
جلال بهرامي
آب نيل اصفهان
رياضي فيزيك
ديپلم
عليرضا صديق آذر
آبرود شمال
فرهنگ وادب
ديپلم
محمد حميدي
آبرود شمال
آبياري
ليسانس
حسين سيدي
آبرود شمال
منابع‌طبيعي‌شيلات‌
ليسانس
مجيد گري
آبرود شمال
زمين شناسي
ليسانس
فرهاد تشيعي
ايران چاه
رياضي فيزيك
ديپلم
غلامرضا قرباني
آب پوشان ساحل
تجربي
ديپلم
اميرعلي حيدري
آزاد دشت
رياضي فيزيك
ديپلم
اصغر عيوضي
آزاد دشت
عمران
ليسانس
نويد نوري حاجي پمق
آزاد دشت
ادبيات‌وعلوم‌انساني
ديپلم
حميد جعفري مقدم
آزاد دشت
طبيعي
ديپلم
عبدالحسين آگهي
بركه دشت
مكانيك
فوق ديپلم
احد ريحاني سردرود
آبياب جنوب
خدمات
ليسانس
منصور پورسينا
امينان
فني
ديپلم
حميد رزاق نژاد آبرس
آبرساني شمال
طبيعي
ديپلم
يعقوب گل چشمه
آبرساني شمال
خدمات
ديپلم
حسين عليجاني
اوشان كار
ادبي
فوق ديپلم
محمد مزيناني
اوساج
مكانيك
فوق ديپلم
بهمن نوري
آبياران
علوم انساني
ديپلم
هادي فرخي
ايران چشمه آبي
كامپيوتر
ليسانس
اميرحسين عصار كاشاني
اميد كاشان
مكانيك حرارت وسيالات
ليسانس
حامد عبدالهيان
آبياري شرق خراسان
تاسيسات‌آبي
فوق ديپلم
حسن رضائي
آبخست
كشاورزي‌امورزراعي
ليسانس
شاول مامو
اكيفر
مكانيك
ليسانس
آربي سورن محرابي
اكيفر
معدن
ليسانس
حميد حسيني
آبگران
زمين شناسي
ليسانس
محمد كاظمي دهسرخي
آب شرف
برق‌والكترونيك‌
ديپلم
مهدي مرادي دولاب
آب شرف
كامپيوتر
ليسانس
محمد حائري كرماني
آبياري جنوب كرمان
بازرگاني
ليسانس
عباس صانعي طاهري
ايراندشت كاشان
راه و ساختمان
ديپلم
كيكاووس كيانفر
امير
راه و ساختمان
ديپلم
سيد عليرضا شاكر
اصفهان حفار
راه و ساختمان
ديپلم
حسنعلي زماني سودرجاني
اصفهان حفار
حسابداري
ليسانس
بلال فراج مياندوآب
طوفان آب
فني
ديپلم
نبي آبياري فرد
آبيار
علوم تجربي
ديپلم
احد پاكرائي
هوشنگ آبدار آذر و برادران
علوم تجربي
ديپلم
نادر كشاورز
هوشنگ آبدار آذر و برادران
آبشناسي
فوق ديپلم
محمود مدرسي
باران رود
علوم تجربي
ديپلم
محمد صادقيان همت آباد
باران كرج
فني
ديپلم
محمد رحيمي نصرآبادي
باران كرج
فني
ديپلم
غلامرضا شاهدي
باران كرج
ساختمان
ديپلم
حامد عليبكي
باران كرج
زمين شناسي
ليسانس
فرهاد آهنربائي
باخترآب
ادبيات‌وعلوم‌انساني
ديپلم
حسين پرناك
بن رود
كامپيوتر
فوق ديپلم
جواد جعفري وايقان
آذر آبدشت
رياضي فيزيك
ديپلم
اكبر جعفري وايقان
آذر آبدشت
رياضي فيزيك
ديپلم
اصغر جعفري وايقان
آذر آبدشت
علوم تجربي
ديپلم
عليرضا فرامرزي
بهاررود
راه و ساختمان
ديپلم
غلامرضا اكبرپور دباغي
بحرلعل
علوم انساني
ديپلم
ناصر قمري معصوم
بحرلعل
فني
ديپلم
ناصر جعفري
آب رخ لارستان
مكانيك
ديپلم
عليرضا رحماني
بيوش
فني
ديپلم
نبي آقامحمدي
بيوش
نقشه‌كشي‌ساختمان
ديپلم
امير حسين رحماني
بيوش
اقتصاد
ديپلم
محمدعلي قرباني
جنت آب داراب
ماشين آلات
ليسانس
احد احدزادگان
باران ياب
فني
ديپلم
عليمحمد پورزاد
باران ياب
علوم انساني
ديپلم
عاليشان عقيلي
باران دشت صحرا
رياضي
ديپلم
جمشيد رضائي
باران دشت صحرا
فني
ديپلم
جانمحمد معدنكار
پيداب
زمين شناسي
ليسانس
جواد كاكائي
پمپاژ ايران
زمين شناسي
ليسانس
مهدي غلاميان فرد قزويني
پمپاژ ايران
برق
ديپلم
جواد محمد باقري
پمپاژ ايران
رياضي
ديپلم
سيد محمد پور اکبريان جهرمي
پاسخند
فني
ديپلم
موسي آذري
پمپ سنج
كشاورزي
ليسانس
حميد جلالي
پمپ سنج
مكانيك
ليسانس
محمدرضا پارسانژاد
پارسا
نقشه‌كشي‌ساختمان
ديپلم
سعيد ميرزازاده
حفاري و آبياري پمپ باران
علوم انساني
ديپلم
يونس پورزاد
حفاري و آبياري پمپ باران
فني
ديپلم
ايرج فرامرزي
پاك رود
برق ساختماني وصنعتي
ديپلم
عباسعلي نوده
پاك رود
علوم تجربي
ديپلم
محمد رضا كريمي
پاك رود
اقتصاداجتماعي
ديپلم
محمود مظلومي رازليقي
پاك رود
زمين شناسي
فوق ليسانس
حسين پاكزاد
پوياب
برق -قدرت
ليسانس
غلامرضا سلطان سنجري
پوياب
مكانيك
فوق ديپلم
كاووس شمس طسوجي
سيلاب كوار
فني
ديپلم
مصطفي زارع طسوجي
سيلاب كوار
زمين شناسي
ليسانس
مجتبي آگهي
نوين آبفشان مازيار
معدن
ليسانس
هادي پورزنگي آبادي
تعاوني 228 كرمان
زمين شناسي
ليسانس
محمدعلي ريحاني سردرود
تيزحفر
راه و ساختمان
فوق ديپلم
احمد علي محمدي
توليد آب
عمران
فوق ديپلم
مهدي اخوان تفتي
تكرود
برق -قدرت
ليسانس
نادر اخوان تفتي
تكرود
زمين شناسي
ليسانس
مقصود خداكرمي ممقاني
لالون
ادبي
ديپلم
ابراهيم عليدادي پور
تعاوني 70 خرم آباد
علوم انساني
ديپلم
احمد روشندل مقدم
آبدشت
علوم تجربي
ديپلم
رسول تيموري
آبرفت عميق
اقتصاداجتماعي
ديپلم
سيروس تيموري
آبرفت عميق
كامپيوتر
ديپلم
محمد تيموري
آبرفت عميق
تكنولوزي‌كارهاي‌آبي
ليسانس
عبدالصمد عصاره
جوان رود
علوم تجربي
ديپلم
سيروس نجفي
جوان رود
طبيعي
ديپلم
رضا ايماني
آب و فاضلاب روستائي آذربايجانغربي
نقشه‌كشي
فوق ديپلم
محمدتقي جعفري وايقان
جهان آب
زمين شناسي
ليسانس
كورش خسرو سورمي
جهاد حفاري
زمين شناسي
ليسانس
محسن كاكوئي
جهاد حفاري
زمين شناسي
ليسانس
حسين حسيني مشكناني
جهاد حفاري
رياضي
ديپلم
مهديقلي خسروان نجف آبادي
چاهدشت
اتومكانيك‌
ديپلم
سعيد پرويني نجلف آبادي
چاهدشت
رياضي فيزيك
ديپلم
ايرج شوقي قلعه شاهي
چاهدشت
20
علوم تجربي
ديپلم
عادل فرخنده چيچكلو
چشمه گيلاس
علوم انساني
ديپلم
غلامحسين اخشيك
چشمه گيلاس
برق
ديپلم
علي چمانده
روانرود
علوم تجربي
ديپلم
عبداله محمودي
چم آب
آبياري
ليسانس
محمدرضا بابائي
خرمدشت اصفهان
كشاورزي
ليسانس
سيد محمدجواد سعادت
خانه كشاورز فارس
حسابداري
ليسانس
رضا كبيري وند
خانه كشاورز فارس
ماشينهاي‌كشاورزي
ليسانس
سيدمحمدحسين سعادت
خانه كشاورز فارس
فني
ليسانس
سيامك شفيعي اصل نظرلو
خزر آب
كامپيوتر
فوق ديپلم
عليرضا منظر زاده
خزر آب
علوم‌اجتماعي
ليسانس
مهرداد غفاري ريسمانچي
خزر آب
طبيعي
ديپلم
محمد اميني قزلچه
خرم زمين
فني
ديپلم
يداله اميني قزلچه
خرم زمين
فني
ديپلم
علي نقدي
دشتكاران
رياضي فيزيك
ديپلم
ايمان حائري كرماني
دلفارد
اقتصاد
ديپلم
داريوش دباغ
ميرآب گستر شرق
فني
ديپلم
شهرام محسن زاده كورايم
دشتابان
تكنولوژي‌آبياري
ليسانس
نورالدين پيري
دشتابان
تكنولوژي‌آبياري
فوق ديپلم
جهانگير فروهر
درياب كرمان
محيط زيست
فوق ليسانس
فضل اله فرجي
دشت اترك
زمين شناسي
ليسانس
محمدرضا گندم چين مادواني
دشت مغان رود
رياضي فيزيك
ديپلم
حميدرضا حميدي منظم
داراشكوه
ادبيات‌وعلوم‌انساني
ديپلم
ناصر قمري معصوم
داراشكوه
علوم تجربي
ديپلم
سميرا پرنيان
دشت اميد
آبياري‌وآباداني
ليسانس
ايرج پرمون
درخشان دشت
ادبيات‌وعلوم‌انساني
ديپلم
حسين دروگر جهرمي
درخشان دشت
فني
ديپلم
غلامحسين جغتائي
دشت كرخه
مكانيك
فوق ديپلم
محمدحسين كاظم زاده
دشت جيرفت
فني
ديپلم
محمود تشيعي
دشت افسون
زراعي
ليسانس
جعفر چپريان
دريا پمپ
برق
ديپلم
محمد سوسن آبادي فراهاني
گل چشمه دشت
فني
ديپلم
حسين سوسن آبادي
گل چشمه دشت
فني
ديپلم
مجيد اونق
دشت بهاران
حسابداري
فوق ديپلم
غفار گرگاني
دشت بهاران
زيست شناسي
ليسانس
عبدالغفار خضري
دروا
ادبي
ديپلم
محمد صيادي
دروا
زمين شناسي
ليسانس
سعيد راستي
دروا
فني
ديپلم
پيغمبرقلي عدلي
دروا
كشاورزي
ليسانس
ايمان خضري
دروا
فني
ديپلم
حسين رستميان
دشت و روستا
رياضي
ديپلم
بهزاد فرقاني طرقي
دهدشت
رياضي
ديپلم
بابك فرقاني طرقي
دهدشت
رياضي
ديپلم
سيدعلي دانشمند
دهدشت
منابع‌آب‌
ليسانس
بابك فرقاني
دهدشت
الكترونيك
فوق ديپلم
علي اكبر فرقاني
دهدشت
زمين شناسي
ليسانس
محمود حاجيان كرهرودي
ذخائر آب
فرهنگ وادب
ديپلم
اردشير توكلي
ذخائر آب
علوم انساني
ديپلم
امير پاشا محسن زاده كورائيم
رد آب
رياضي فيزيك
ديپلم
ياشا محسن زاده كورايم
رد آب
فني
ديپلم
محمد نصيري
روشن رود
مديريت صنعتي
ليسانس
خيراله رمضاني
آبدشت توس
عمران
ديپلم
علي نژاد كمالي
آبياب خاور
آبشناسي
فوق ديپلم
مسعود ديالمه
صدرآب يزد
رياضي
ديپلم
محمد جابر فلاح تفتي
صدرآب يزد
علوم تجربي
ديپلم
طاهره چمن باز
صدرآب يزد
فني
ديپلم
نادر رضائي صدرآبادي
صدرآب يزد
رياضي فيزيك
ديپلم
ابوالفضل رضايي صدرآبادي
صدرآب يزد
علوم تجربي
ديپلم
رحمت اله ايزدي
آبرسان كوير قم
علوم انساني
ديپلم
مهراب شباني
آبرسان كوير قم
دامپزشكي
ليسانس
محمد اشرفي
ريژآبكار
اقتصاد
ديپلم
جواد ركن آبادي
آب كوش
ماشين‌ابزار
ديپلم
داود ربيعي
جمشيد ربيعي
مديريت صنعتي
ليسانس
روزبه قمصريان
راه آب
علوم تجربي
ديپلم
عبدالناصر محمود زاده
روتاري ضربه‌اي
زراعت و اصلاح نباتات
ليسانس
سعيد ذوالفعلي نسب
روتاري ضربه‌اي
صنايع
ليسانس
محمدرضا قلاوند
خدمات مهندسي ساختمان و تاسيسات راه آهن
مكانيك
فوق ديپلم
سيد اميرحسين سيدي
رگباران
اقتصاد
ليسانس
حسن يزدانمهر
راه و چاه
حسابداري
فوق ديپلم
ارسلان قاسمي يوسف آباد
دشت آب بويراحمد
زمين شناسي
ليسانس
سيد علي داورپناه
دشت آب بويراحمد
اقتصاداجتماعي
ديپلم
محمدرضا محدثي
سدآب
اقتصاد
ديپلم
فرهود حسينلو قزلچه
ساحل آب
ادبي
ديپلم
محمد رضا زارع
سوقند
مكانيك
فوق ديپلم
سيدرضا موسوي يزدي
سيمين رود
طبيعي
ديپلم
غلامرضا صفري
سيمين رود
اقتصاد
ديپلم
سيد مسعود حسيني ميلاني
سورابدشت
فني
ديپلم
محمد ركن آبادي
سيلاب
رياضي
ديپلم
سيداميرنظام سميع زاده
سوپرپمپ
آبشناسي
فوق ليسانس
حسين كريمي
سودشت
علوم انساني
ديپلم
سعيد خندان
سودشت
عمران
فوق ليسانس
لئون آصاتور
سابير
عمران
ليسانس
تورج محسن زاده
سبلان چشمه
فني
ديپلم
عبدالطيف پوراحمدي
ساچون
زمين شناسي
ليسانس
حسين رنگرززاده
سرد صحرا
علوم تجربي
ديپلم
علي اونق
سبزه رود
علوم انساني
ديپلم
حكمت اله مرادي دولاب
كوير آب يزد
علوم انساني
ديپلم
محمد رضا مرادي دولاب
كوير آب يزد
معماري
ليسانس
مصيب مرادي دولاب
كوير آب يزد
طبيعي
ديپلم
اسداله سويزي
ساحل شمال
حقوق
ليسانس
محمد ربيعي
سوياب
حسابداري
فوق ديپلم
سعيد زماني
شايلور
آبهاي زيرزميني
فوق ديپلم
كمال‌الدين اكملي
شيرين آب خوزستان
معدن
ليسانس
علي اصغر ميرزائي
شلاب
علوم تجربي
ديپلم
محمد قزل
شلاب
حسابداري
فوق ليسانس
حميدرضا ميرزايي
شلاب
عمران
ليسانس
ابراهيم مهدي پور
شلاب
رياضي فيزيك
ديپلم
محمد تقي زاده
شط آب
برق
ليسانس
مهدي شمشيري
خرمدشت اراك
مكانيك
ليسانس
سيد بهاءالدين حسيني
شيراز آب
زمين شناسي
ليسانس
حميدرضا زارع
شيراز آب
كشاورزي
ليسانس
حسن شاه نظري
آب روان اراك
مكانيك
ليسانس
افشين محسن زاده
شادرود
مكانيك
ديپلم
محمدرضا شايقي ساقند
شهدآب يزد
آبشناسي
فوق ديپلم
حسن معصومي وركي
شالي دشت
علوم انساني
ديپلم
ستار دارابي
شيراز پمپاژ
علوم انساني
ديپلم
حميدرضا فتحي
شيراز پمپاژ
الهيات‌ومعارف‌اسلامي
ليسانس
محسن مصدقي حقيقي
شيراز پمپاژ
رياضي فيزيك
ديپلم
مهدي صالحي
شيراز پمپاژ
علوم انساني
ديپلم
رضا فتحي
شيراز پمپاژ
رياضي فيزيك
ديپلم
عسگر معصوم‌زاده اصل
توليدي حفاري شمس سلماس
مكانيك
ديپلم
اكبر دربان
توليدي حفاري شمس سلماس
الكترونيك
ليسانس
محمدناصر منتظري قدسي
صحراي مشهد
مكانيك
ديپلم
امير لطفي
صحراي مشهد
ادبيات‌
فوق ديپلم
مراد شهسوار
صحراكشت اصفهان
تاريخ
ليسانس
جابر دماوندي
صحراكشت اصفهان
فني
ديپلم
داريوش رنجبر
صحراكشت اصفهان
كامپيوتر نرم افزار
فوق ديپلم
محبوبه سرافراز
صحراكشت اصفهان
فني
ديپلم
زهره كشتكار
صحراكشت اصفهان
علوم تجربي
ديپلم
همايون كدخدائي
صفا
الكترونيك
ديپلم
علي لنكري زاده
صفابخش فياض
طبيعي
ديپلم
حسين منشيان مطلق
كويرآب
الكترونيك
ليسانس
امير هوشنگ كروژدهي
كويرآب
فني
ديپلم
جلال بهرامي
طغيان آب اصفهان
زبان انگليسي
ليسانس
مصطفي طباطبائيان نيم آور
شركت حفاري طباطبائيان نيم آور
مديريت‌مالي
ليسانس
سميه سعيدي عمادي
شركت حفاري طباطبائيان نيم آور
عمران
ليسانس
آرش افخمي
ظفررود
علوم تجربي
ديپلم
سعيد عباسي
حفاري و آبياري عباسي
علوم تجربي
ديپلم
عليرضا عباسي
حميد
آبهاي زيرزميني
فوق ليسانس
محمد گلشن
عمق نو
عمران
فوق ديپلم
مجيد صفرعليزاده
غرقاب
طبيعي
ديپلم
قربانعلي راهوار
مهردشت ملاير
اتومكانيك‌
ديپلم
محمدعلي حسن زاده مبيني
فول آب
مكانيك
ديپلم
اكبر رضائي
فول آب
برق
ليسانس
مهدي براتي حق وردي
فول آب
امور زراعي
فوق ديپلم
سيد احمد موسوي فرحبخش
پويش مشهد
شيمي
ليسانس
داود خاني
پويش مشهد
كارودانش‌
ديپلم
احمد كرم پور
حامد آب
زمين شناسي
ليسانس
ابوالقاسم غفاري خشكناب
گمانه ژرفا
كامپيوتر
ديپلم
فرشاد محسن زاده كورايم
فرآب
مكانيك
ليسانس
فرشيد بهرام شهري
فوران آب
راه و ساختمان
فوق ديپلم
منوچهر شريفان
فوران
طبيعي
ديپلم
علي دماوند
فجر داراب
تاريخ
فوق ليسانس
امين دماوند
فجر داراب
علوم تجربي
ديپلم
مهرداد پورمناف ششكلاني
قشلاق
زبان انگليسي
ليسانس
اسماعيل مختومي
شيرين سو
اقتصاد
ديپلم
عليرضا ابراهيمي
دريا خراسان
كشاورزي
ليسانس
عبدالرضا آزمون
كشف آب
حقوق
ليسانس
حسين فرخزاد رستمي
كشف آب
حقوق قضائي
ليسانس
حسين فرخزاد رستمي
كشف آب
حقوق قضائي
ليسانس
حسين فرخزاد
كشف آب
علوم تجربي
ديپلم
حمزه سلامي
آبياب شرق
فني
ليسانس
آرش همراز
كوه آب
رياضي
ديپلم
حسين رياحي
كركس اصفهان
علوم تجربي
ديپلم
مسعود گلبازخانيان
گل نم
نقشه‌كشي
فوق ديپلم
رضا ياوري كندري
دشت ميناب كاشمر
مديريت اداري
ليسانس
سعيد پورسينا
گنجاب
اقتصاد
ديپلم
حميدرضا گلشن آرا
گلشن آرا و شريك
علوم تجربي
ديپلم
محمود جعفري مقدم
لار آب
فني
ديپلم
رضا لرستاني
بهاران آب لرستان
فني
ديپلم
پرويز جانمي
لطفيان
تربيت بدني
فوق ديپلم
خليل اله كاظمي
پرمايان
علوم تجربي
ديپلم
كوروش كاظمي
پرمايان
زمين شناسي
ليسانس
سيد مرتضي مرتضوي
خدمات مهندسي مرتضي مرتضوي
عمران
فوق ديپلم
احمدرضا فرخنده چيچكلو
ماندآب
علوم تجربي
ديپلم
رامين مختاري زائر
مزرعه و دشت
علوم دامي
ليسانس
جواد جعفري وايقان
نيك خراسان
علوم تجربي
ديپلم
احد ريحاني سردرود
نيك انديش تبريز
آبخيزداري
ليسانس
مرضيه حسنلي
نيك انديش تبريز
كارودانش
ديپلم
عبدالناصر يلقي
نيك انديش تبريز
بهداشت محيط
ديپلم
نورمحمد قويدل
نهرآب
آبهاي زيرزميني
فوق ديپلم
سيد محمود موسوي
ميناب
مهندسي‌صنايع
ليسانس
داود نكوكار
سبز آب سپاهان
فني
ديپلم
حسن صمدي كافي
نم نم باران
دامپزشكي
فوق ديپلم
بهرام صمدي كافي
نم نم باران
عمران
ليسانس
عباس صمدي
نم نم باران
كشاورزي
فوق ديپلم
مصطفي فرازمند
نيل رود
طبيعي
ديپلم
احمد قراگوزلو
نيل رود
علوم انساني
ديپلم
رضا رمضاني حمدآبادي
نكوآب
علوم تجربي
ديپلم
حسين حائري كرماني
ندا
برق
فوق ديپلم
خدامراد ظهرابيان
وفورآب
عمران
ليسانس
فرشيد ظهرابيان
وفورآب
صنايع‌فلزي
ديپلم
شهرام روشنفر
وفورآب
عمران
ليسانس
جمشيد ظهرابيان
وفورآب
رياضي
ديپلم
نقي سيد عباسي
وشنكار
علوم انساني
ديپلم
اميد زارعي
هدپمپ آذر
علوم تجربي
ديپلم
براتعلي صيدي
باران ياب خراسان
زمين شناسي
فوق ليسانس
ابوالحسن شريعت زاده
هرمزآب
طبيعي
ديپلم
مصطفي اويسي اسكوئي
هوشوند
فني
ديپلم
مهدي جلالي
يزدآب
طبيعي
ديپلم
محمدرضا غفاري
يزد روتار
مديريت صنعتي
ليسانس
علي عليزاده زنگي
آب افشان
فني
ديپلم
محمد عفيف
ارس رود
فني
ديپلم
صفر نصيري
درياي آب
زمين شناسي
ليسانس
ابوالقاسم رستگار
فارس رود
زمين شناسي
ليسانس
علي نجيب زاده
فارس رود
طبيعي
ديپلم
محمد ابراهيم بني زماني
فارس رود
ماشين‌ابزار
ليسانس
صدراله تشيعي
هزارچاه
مديريت صنعتي
ليسانس
وحدت پورنعمتي
سبزه رود كرخه قم
ساختمان
فوق ديپلم
حميد جعفري وايقان
آب چاه
علوم‌اداري
ليسانس
مجيد فرهنگي افشار
فلارد
طبيعي
ليسانس
مهدي مصري نژاد
آبرسان اصفهان اطلس
طبيعي
ديپلم
رمضانعلي جاهدي
پوياب طوس
زمين شناسي
فوق ليسانس
فرزاد بختياري
پرآب
آبشناسي
ليسانس
وحيد نمازي
زمزم دشت
زمين شناسي
فوق ليسانس
غلامعلي ديانتي
آب حيات
علوم تجربي
ديپلم
ابراهيم حسين پور
اوشال
فني
ديپلم
محمدحسين خليلان
جدار
كارودانش
ديپلم
غلامحسن نوري پور
نوري پور
زمين شناسي
ليسانس
مهدي سعيدي عمادي
شيرين آب ملاير
علوم انساني
ديپلم
جواد زارع
شيرين آب ملاير
معدن
ليسانس
علي بهبودي نمين
آب آوران فدك
زمين شناسي
ليسانس
محمد بنيادي
ساسان
مديريت صنعتي
ليسانس
مرتضي عابد
كوير سبزوار
كشاورزي
ليسانس
جواد درويشي
آبارساز
زمين شناسي
ليسانس
مصطفي نجاتي
سناب
اتومكانيك‌
ديپلم
غلامرضا بهمني
سناب
مكانيك
فوق ديپلم
محمدحسن عارفي
ضربه
علوم تجربي
ديپلم
يعقوب پيمائيان
سيلاب طوس
علوم تجربي
ديپلم
اميرعلي حضرتي
دشت سراب
زمين شناسي
ليسانس
محرم الماسي
اروم آب
علوم انساني
ديپلم
محمدعلي نجاريان
درين سو
علوم تجربي
ديپلم
رضا سوري
لولان
فني
ديپلم
شهاب الدين افتخار نژاد
لولان
طبيعي
ديپلم
مهدي نيك نيا
كتكن
علوم تجربي
ديپلم
سيدعليرضا دولت آبادي حامدي
كارجو
كامپيوتر
ديپلم
فاطمه كاوياني
كارجو
زمين شناسي
ليسانس
محمدحسين قوانلو
ميلاتون
فني
ديپلم
رضا سلامي
سپهررود
زمين شناسي
ليسانس
حسن آبخو
لوبيا كار
ادبيات‌وعلوم‌انساني
ديپلم
محمد كريمي
لوبيا كار
عمران
ليسانس
حسين خرمي
حيات بخش
ماشين‌ابزار
ديپلم
محمد زهري بغداد آبادي
پيشكوه يزد
رياضي فيزيك
ديپلم
محمد خليلي
آبخيز خراسان
كامپيوتر
ديپلم
آرش خليلي
آبخيز خراسان
مهندسي هوائي
فوق ديپلم
عليرضا جلال
آبخيز خراسان
كشاورزي‌امورزراعي
ليسانس
سيد حسين حسيني راد
آبخيز خراسان
بازرگاني
ديپلم
رمضان مرادي دولاب
صدر آب خراسان
مديريت دولتي
ليسانس
منوچهر شريفيان
دشت طلا
علوم تجربي
ديپلم
علي يوسفي طلا
دشت طلا
زمين شناسي
ليسانس
بابك نديمي پور
آبكاوش همدان
زمين شناسي
فوق ليسانس
محمدرضا امرالهي
بارز آب
طبيعي
ديپلم
حسن پاكدامن
به آب فارس
معدن
ليسانس
قاسم شه رضا
هميار فارس
مديريت بازرگاني
ليسانس
بهنام گوهري
بيهق رود
زمين شناسي
ليسانس
سيدمهدي شمس زاده
ملي حفاري ايران
كشاورزي
ليسانس
هوشنگ جوزائي
تعاوني 194 خرم آباد
علوم سياسي
ليسانس
هادي عليجاني
گلدشت زنجان
زمين شناسي
ليسانس
همايون شيعه نواز
مهندسي آب و خاك كشور
صنايع
فوق ديپلم
اميررضا پورحيدري
تعاوني 244 سنندج
ژئوفيزيك‌
فوق ليسانس
ابراهيم مالكي شهري
سازمان همياري چهارمحال و بختياري
عمران
فوق ديپلم
محسن آدينه پور
عمران
علوم انساني
ديپلم
موسي نوبهار ابرغاني
دشت ابرغان
آبشناسي
فوق ديپلم
حسين اميد يگانه
قائم گستر شهريار
علوم تجربي
ديپلم
قنبر خاكپور
آخارسو
رياضي فيزيك
ديپلم
محمدرضا راشدي
آخارسو
برق
فوق ديپلم
جواد آرخ
پارس آب زاهدان
مهندسي صنايع
فوق ليسانس
حسن مهرابلي
آب و فاضلاب استان تهران
زمين شناسي
ليسانس
هادي عليجاني
آبريز زنجان
نقشه‌‌برداري
ليسانس
مسعود عليجاني
آبريز زنجان
شيمي
ليسانس
اسماعيل خليل زاده
آب و فاضلاب مشهد
علوم انساني
ديپلم
حميد عليدادي
آب صحرا رومشكان
الكترونيك‌
فوق ديپلم
علي داودي
آبياري كناره خزر
فني
ديپلم
جهانگير زيبائي
آب سراچشمه
زمين شناسي
ليسانس
قربانعلي دژپسند
مازند دشت البرز
علوم انساني
ديپلم
علي رزاق‌نيا
آبشار دشت بابل
رياضي فيزيك
ديپلم
حميدرضا حيدرپناه
رنج آب
مديريت صنعتي
ليسانس
روح اله اسماعيلي
خرمدشت ملاير
كامپيوتر
ديپلم
مجتبي اسماعيلي نژاد
زرين دشت شايان
ادبيات‌
ديپلم
حسين رضايي صدرآبادي
قنات كوير
حقوق قضائي
ديپلم
محمد طالبي
برادران طالبي
فرهنگ وادب
ديپلم
اكبر سلطان محمدي
برادران طالبي
زمين شناسي
ليسانس
سياوش محسني ساكي
سپاه پاسداران
كارهاي آبي
ليسانس
غفور حديدي
آشنا چاه
مكانيك
ديپلم
مهران گلشني
چشمه جوش زاهدان
زمين شناسي
ليسانس
اميدرضا شريف نوروزاني
كيان آب الوند
زمين شناسي
ليسانس
حسين عاشوري
كيان آب الوند
زمين شناسي
ليسانس
سعيد ملكي
تعاوني 1178 ميانه
مكانيك
ليسانس
پوريا ترابي
تعاوني 1178 ميانه
مكانيك
فوق ليسانس
محمود ابراهيم پورخطايلو
آبگستران
زمين شناسي
ليسانس
محمدابراهيم غفاري
آب و فاضلاب روستائي لرستان
ادبي
ديپلم
مسعود شرافت زارج
تعاوني اعتماد يزد
آبشناسي
فوق ديپلم
عليرضا شيخ الاسلامي
تعاوني تكاپويان همگام
آبشناسي
فوق ديپلم
اسكندر خلفي
آب هرنج
كشاورزي
ليسانس
حجت الله زرگوشي
آب هرنج
فني
ديپلم
توكل نصيري
آب هرنج
علوم تجربي
ديپلم
اسحق حسين پور
قزل اوزن گيل
فرهنگ وادب
ديپلم
اكبر حيدري
ژرف كاو تهران
آبياري
فوق ديپلم
علي بابايي
ژرف كاو تهران
كشاورزي
ليسانس
حسن راستي
موج باران
فني
ديپلم
علي اصغر ذبيحي سبزوار
گرداب خراسان
نقشه‌كشي
فوق ديپلم
مسعود كريمي نيا
ناظم آب
ديپلم- برق
ديپلم
حسن سلطاني محمدآبادي
آبرفت
علوم تجربي
ديپلم
جلال بهرامي لنباني
شهدنوش تهران
كشاورزي
ليسانس
جهان شيرگير
سازمان همياري شهرداري استان اردبيل
علوم انساني
ديپلم
اكبر ملائي زنگي
نوين آب اروميه
زمين شناسي
دكترا
اسفنديار عباس نوين پور
نوين آب اروميه
برق
ديپلم
بهزاد عليزاده زنگي
حفاري و آبياري چاهدشت
علوم تجربي
ديپلم
محمدحسن احمدي بركاني
چشمه جوشان داراب
زمين شناسي
ليسانس
نادر عباس‌زاده
گوهرآب خوي
علوم انساني
ديپلم
مقصود محمدپور
آبكاوان آماد
علوم تجربي
ديپلم
محمد مزدائي
آبسنگ سپاهان
زمين شناسي
ليسانس
عبدالحسين حسين زاده
دريا چاه
رياضي فيزيك
سيكل
سيد فضل اله دستغيب
موسسه خيريه ابوالحسن (ع)
علوم تجربي
ديپلم
خدر جرجاني
زرين دشت
زبان انگليسي
ليسانس
معصومه زارع
زرين دشت
مكانيك
ديپلم
فرهاد مرادي
زرين دشت
فني
ليسانس
منوچهر خطيبي
پمپ سازي خطيبي و شركاء
فني
ديپلم
شهرام لطفي
شادمهر شيراز
شيمي
ليسانس
سيد محسن ميررضايي
سبزه رود تهران
عمران
ليسانس
جواد رجبي
سبزه رود تهران
اقتصاد
ديپلم
بهرام ربيعي
الوند ملاير
اقتصاداجتماعي
ديپلم
عليرضا صباحي اكمل
شهرياران آريا آب
زمين‌شناسي
ليسانس
مصطفي رحيمي جعفري
نيل آب كنار
آبياري
ليسانس
مهدي رحيمي جعفري
نيل آب كنار
علوم انساني
ديپلم
سيد علي سجادي محمدآبادي
غرقاب صفاهان
دامپزشكي
فوق ديپلم
محمد حسن قاسم زاده
غرقاب صفاهان
ساختمان
فوق ديپلم
محمد جعفري
غرقاب صفاهان
رياضي فيزيك
ديپلم
سيد جواد سجادي محمدآبادي
غرقاب صفاهان
علوم انساني
ديپلم
سيد مرتضي سجادي محمدآبادي
غرقاب صفاهان
فني
ديپلم
محمدعلي عالي ملجاء
حفاري و آبياري فرزان و فراز
فني
ديپلم
عليرضا بابائي
شاهين دشت شمال
حسابداري
ديپلم
احمد خان آبادي فراهاني
شاهين دشت شمال
زمين شناسي
ليسانس
محمود اسحاقيه فيروز آبادي
آبسنج يزد
آبشناسي
فوق ديپلم
غلامرضا گلكار ازغندي
كوثر آب 110
كامپيوتر
ديپلم
ابوالفضل معصومي
كوثر آب 110
طبيعي
ديپلم
مجيد اقبال
سيلاب دشت سپاهان
علوم انساني
ديپلم
نوراله رمضاني نژاد
مشك آب تفت
4
كشاورزي
ليسانس
سيد حميدرضا حسيني
آورد پوريا فارس
علوم انساني
ديپلم
سيد مهران حسيني
آورد پوريا فارس
علوم انساني
ديپلم
سيد محمدرضا حسيني
آورد پوريا فارس
مديريت صنعتي
ليسانس
مير كوروش محمد زاده هروي
صدر آب ساحل
فني
ديپلم
منصور قربانزاده
حفاري و آبياري سبزدشت
فني
ديپلم
عباس غلامي پور
حفاري و آبياري سبزدشت
علوم انساني
ديپلم
علي جعفري صادق آباد
ايزد آب يزد
اقتصاداجتماعي
ديپلم
حسين ديانتي
زرين رود پارس
زمين شناسي
ليسانس
ايوب بنائي
روان رود آذربايجان
معدن
ليسانس
رضا آبام
زيبا دشت آب
رياضي فيزيك
ديپلم
نبيل قليلي نجف آبادي
رزين رود اصفهان
علوم انساني
ديپلم
محمود فرامرزي
بحرآب پيام
رياضي
ديپلم
پوريا غفاري
بحرآب پيام
معدن
ليسانس
رمضان محمدي
مهر آب گلستان
كشاورزي
ليسانس
فرزاد مطيع الله حقيقي فرد جهرمي
آسماري جهرم
علوم انساني
ديپلم
مهدي مرادي دولاب
چك چك ايساتيس
فني
فوق ديپلم
محمدتقي جعفري وايقان
سنگاب شبستر
زراعت‌واصلاح‌نباتات‌
فوق ديپلم
محمدرضا همايوني ميمندي
دشت فرات
فني
ديپلم
ناصر صابري تهراني
كاوش آب ديمه
رياضي فيزيك
ديپلم
مهدي صابري تهراني
كاوش آب ديمه
فني
ديپلم
همايون تشيعي
دشت همايون گلپا
رياضي فيزيك
ديپلم
ابوالفضل مظفري پور
گنج ظفردشت
زمين‌شناسي
فوق ليسانس
محمدعلي اشرافي بفروئي
كاوش آب اتحاد
طبيعي
ديپلم
خليل رضائيان
كاوش آب اتحاد
زمين‌شناسي
فوق ليسانس
محمدصادق فياض
جوشش آب
علوم تجربي
ديپلم
جعفر بنائي
سپيداب اروين
كامپيوتر
ديپلم
كريم فرهنگي افشار
ذخائر آب آذرين
آبهاي زيرزميني
فوق ليسانس
كاظم فتحي
مهندسي كاوش آب سمن
ديپلم- علوم انساني
ديپلم
اميد علي آقايي
مهندسي كاوش آب سمن
فني
ديپلم
رسول رضائي صدرآبادي
مهندسي كاوش آب سمن
راه و ساختمان
ديپلم
روح‌الله يزداني نجف‌آبادي
چشمه مرغاب
الكترونيك
ديپلم
عليرضا صالحي
تالاب فسا
نساجي
ليسانس
حميدرضا دشتي رحمت آبادي
شيرين آب زرين
علوم تجربي
ديپلم
يونسعلي جوكار
شيرين آب زرين
تكنولوژي‌توليدات‌دامي
فوق ديپلم
حسينعلي قاسمي
آبگونه يزد
مديريت صنعتي
ليسانس
علي جوانمردي
فارس آب جوي
كامپيوتر
ليسانس
محمد محمد پور
آبرون خراسان
زمين شناسي
ليسانس
حميد خاني زاده
رخ دشت
راه و ساختمان
ديپلم
اصغر بخشي
سيماي خورشيد
زمين شناسي
ليسانس
امين محمد ناعمي
سيماي خورشيد
صنايع‌غذائي
ليسانس
حسن نامني
سيماي خورشيد
زمين شناسي
ليسانس
نوراحمد جامي
آبياب جام
آبياري
ليسانس
يوسف غورياني محمود آبادي
آبياب جام
مديريت دولتي
ليسانس
محمد جواد رمضانپور
روشناب شرق
تربيت بدني
ليسانس
رضا فرهنگ
روشناب شرق
علوم تجربي
ديپلم
اسفنديار بهلولي
روشناب شرق
منابع‌آب‌
ليسانس
جواد كاملي
روشناب شرق
كارودانش
ديپلم
مجتبي اناري
كاوش آب سبحان
كشاورزي
ديپلم
عباسعلي اسماعيل زاده گنجي آبادي
آبياب جرقويه
فني
ديپلم
عليرضا ابراهيمي
حفاري و آبياري نويددشت ساحل
كشاورزي
فوق ديپلم
حسين عطاري
آب كاوش مهساب
معدن
ليسانس
سيد محسن قادري
آب كاوش مهساب
معدن
ليسانس
سجاد طاهرپور
آب كاوش مهساب
طبيعي
ديپلم
محمدتقي پيشاور
آبيار جنوب خراسان
ادبيات‌
ديپلم
احمد فعله گري
نگين دشت باختر
زمين شناسي
ليسانس
مهدي توكليان مقدم
آبروان طوس
حسابداري
ديپلم
دانيال سليماني چشم
آبروان طوس
آبياري
ليسانس
علي اكبر بريجاني
حفار حاشيه خزر
زمين شناسي
ليسانس
مهرداد كدخدائي
سرين سو تبريز
زراعي
ليسانس
اله مراد خوش كردار
آبسازه كرمانشاه
زمين شناسي
ليسانس
مهدي بطياري
كاوش ياران زمين
زمين شناسي
ليسانس
علي صالحي
كاوش ياران زمين
زمين شناسي
ليسانس
رامين ارفع نيا
نيل آب زاينده رود
زمين شناسي
ليسانس
علي اصغر بهراميان
صديق فسا
فرهنگ وادب
ديپلم
سيد فرهاد حسيني
صديق فسا
عمران
ليسانس
محسن كلانتري پور
حفاران دشت زرين
عمران
ليسانس
امير دهقاني
آبسراي سپاهان
كشاورزي
ليسانس
حميد شيراني راد
آبسراي سپاهان
فني
ديپلم
سعيد زارع
دشتگون گستر سبز
علوم تجربي
ديپلم
صمد زارع بناد كوكي
دشتگون گستر سبز
علوم تجربي
ديپلم
مهدي زارع بناد كوكي
دشتگون گستر سبز
ديپلم ادبي
ديپلم
محمدحسن خليلان
آبياب زرين
فني
ديپلم
محمدرضا خليلان
آبياب زرين
برق‌والكترونيك‌
ديپلم
ابوالفضل خليلان
آبياب زرين
مكانيك
ديپلم
سيدابوالقاسم صحرائيان
پوياب زاگرس
زمين شناسي
ليسانس
مجتبي زارعي
پوياب زاگرس
زمين شناسي
ليسانس
بهمن فاخر
مهندسي حفاري نگين كاوش دشت
زمين شناسي
ليسانس
مصطفي گوهريان
تربت آبشار
آبشناسي
فوق ديپلم
سيدمحمد نوران
روشن آب ايرانيان
فني
ديپلم
احمد فتوحي بافقي
روشن آب ايرانيان
علوم انساني
ديپلم
غلامرضا شجاعي
روشن آب ايرانيان
مكانيك‌
ليسانس
امين فتوحي بافقي
روشن آب ايرانيان
آبياري
ليسانس
فرخ نظري
حفاري نگين ارس رود
زمين شناسي
ليسانس
ناصر ملائي حصني
آبنما جنوب شرق
زمين شناسي
ليسانس
محمد هاشمي
چاه سار گيلان
رياضي فيزيك
ديپلم
محمد هاشمي
چاه سار گيلان
پزشكي
فوق ديپلم
حيدر خاكپور ملكي
مهندسي حفاران عرشيان صنعت
ادبي
فوق ديپلم
محمد مرادي كوچي
طغيان آب جنوب
فني
ديپلم
حامد زرگري
زرين آب فارس
بازرگاني
ليسانس
پدرام عابدي سروستاني
زرين آب فارس
فني
ديپلم
خالد برنا
زرين آب فارس
علوم انساني
ديپلم
غلامرضا محمودي
زرين آب فارس
معدن
ليسانس
حسين كريمي
آب نماي البرز
فني
ديپلم
مجيد آقامحمدي
آب نماي البرز
طبيعي
ديپلم
محمد ارومي
آب نماي البرز
آبهاي زيرزميني
فوق ليسانس
محمدرضا محمدي جاويد
جيحون رود آريا
زمين شناسي
ليسانس
ابوالفضل سوري
جيحون رود آريا
زمين شناسي
ليسانس
عبدالرضا رضائي
صنعتي معدني حفاري دژآب فارس
زمين شناسي
ليسانس
مجتبي کاشفي
تالش آب آرين
طبيعي
ديپلم
علي فيضي دولت آبادي
تالش آب آرين
مهندسي‌آبياري‌وآباداني
ليسانس
محمدرضا بابائي
فامنين دشت غرب
طبيعي
ديپلم
عبدالرضا محسن زاده
كاوشگران دشت آذر
رياضي فيزيك
ديپلم
سعيد کريمي
شهدآب پارس
برق
فوق ديپلم
فرشاد مطيع اله
شيرين آب اروميه
الكتروتكنيك
ديپلم
مهدي باقي باغيني
حفاري و معدني صنعتي آبشار كوير
فني
ديپلم
حسين رضائي صدرآبادي
حفاري و معدني صنعتي آبشار كوير
عمران
فوق ديپلم
حميد رسول پور
حفاري و معدني صنعتي آبشار كوير
بازرگاني
ليسانس
احسان لوك زاده
حفاري و معدني صنعتي آبشار كوير
معدن
فوق ليسانس
مجيد قديرزاده
حفاري و معدني صنعتي آبشار كوير
معدن
ليسانس
مجتبي دشتي خويدكي
حفاري و معدني صنعتي آبشار كوير
معدن
ليسانس
هادي پورزنگي آبادي
جاري سازان انهار
علوم تجربي
ديپلم
محمدرضا بيضائي
آب باران فارس
كامپيوتر
ديپلم
سيد سجاد سرمه چشم
آب باران فارس
اقتصادبازرگاني
ليسانس
نادر بيضائي نصرآبادي
آب باران فارس
اقتصاداجتماعي
ديپلم
علي حسين شمسي
شمس لارستان
زمين شناسي
ليسانس
فاطمه يزداني
شايان مير آب جنوب
رياضي فيزيك
ديپلم
عليرضا كمالي پور
شايان مير آب جنوب
روابط عمومي
ليسانس
تيمور سروري زاده كوهپايه
شايان مير آب جنوب
برق
ديپلم
حميد كمالي پور
شايان مير آب جنوب
مكانيك
ديپلم
پيمان كمالي پور
شايان مير آب جنوب
اقتصاد
ديپلم
علي محمد حبيبي جنداني
فوران آب اصفهان
كشاورزي
ليسانس
فرشيد خاكپور
مهران آب ملكان
رياضي فيزيك
ديپلم
شهريار خاكپور
مهران آب ملكان
زمين شناسي
ليسانس
مقصود خداكرمي ممقاني
آبنمايان سپيد
زمين شناسي
ليسانس
علي كريم پور آق بلاغ
آبنمايان سپيد
علوم انساني
ديپلم
عبدالجبار يلقي
كاسپين آب كوير
معماري
فوق ديپلم
زهرا جرعه نوش
كاسپين آب كوير
تاسيسات‌آبياري
ليسانس
داود سيدي
نهند آب غرب
ديپلم-كارودانش
ديپلم
ذكريا قلي نظري
قطره باران طوس
ادبيات‌
ديپلم
يوسف محمدي كيچي
قطره باران طوس
رياضي فيزيك
ديپلم
حميد نعمتي زاده ابركوهي
پرديس كوير ابركوه
رياضي فيزيك
ديپلم
اسماعيل نعمتي زاده ابرقوئي
پرديس كوير ابركوه
زمين شناسي
ليسانس
مهران ايراني
شهدآب سهند
زمين شناسي
ليسانس
علي عبدي
شهدآب سهند
مكانيك
ليسانس
سعيد دهدشتي شفيعي
شهدآب سهند
كامپيوتر
ديپلم
سيد مهدي موسوي فرد
شهدآب سهند
عمران
فوق ليسانس
حميد فتحي
عمران تكامل كاو
مهندسي‌عمران
ليسانس
عبدالوهاب قانقرمه
گلدشت گلستان رود
مديريت بازرگاني
ليسانس
ليلا عسكري
گلدشت گلستان رود
ادبيات‌
فوق ديپلم
سعيد زارعي
سحر باران فارس
زمين‌شناسي-پترولوژي
فوق ليسانس
فاطمه زارع كلستاني
زمين كاوش لارستان
كشاورزي
ليسانس
يوسف عباداتي جهرمي
زمين كاوش لارستان
كارهاي آبي
ليسانس
ناصرقلي انوشه
مهندسي آبانگان دشت ارژن
ادبيات‌وعلوم‌انساني
ديپلم
غلامحسين جعفري
مهندسي آبانگان دشت ارژن
زمين شناسي
ليسانس
طيبه اميدي
مهندسي آبانگان دشت ارژن
نساجي
فوق ديپلم
محسن موسوي كاني
خزر رود طبرستان
معدن
ليسانس
حامد قرباني كمساري
آبشار ساحل گيل
فني
ديپلم
عيسي عابدي زنگي
مكانيك حفر آذر
فني
ديپلم
جعفر عابدي زنگي
مكانيك حفر آذر
حسابداري
ليسانس
سعيد خلوتي
ايمن سازه تنگ براق
عمران
ليسانس
محمود سراج
ايمن سازه تنگ براق
معدن
ليسانس
سيد محسن فائقي
مهندسي كرمان حفار ايرانيان
زمين شناسي
ليسانس
آرمين داروئي
ژرف آب شمال
برق
ديپلم
عبدالرضا حيدري
آبرسان دشت خرامه
زمين شناسي
ليسانس
مريم فتوت
آبرسان دشت خرامه
زمين شناسي
ليسانس
محمد حسين جنگي
آبرفت كاوان كسري
زمين شناسي
ليسانس
فاطمه احمدي
آبرفت كاوان كسري
زمين شناسي
فوق ليسانس
مهري باقر كاظمي
آسان حفر بوئين زهرا
روانشناسي
ليسانس
حسن قاسمي
آواي آب افلاك
ادبيات‌وعلوم‌انساني
ديپلم
مرتضي تيموري كلاته شادي
خوشنام خراسان
زمين شناسي
ليسانس
معصومه رضائي چلمه سرا
آب جويان زرين البرز
كامپيوتر
ديپلم
سياوش رحمتي برنج آبادي
اروم نيلگون شمالغرب
برق ساختماني وصنعتي
فوق ديپلم
سيد محمدرضا سجادي
دژشكن آسيا
زمين شناسي
ليسانس
آرش رسولي
نگين آب دارابگرد
برق
فوق ديپلم
امين رسولي
نگين آب دارابگرد
عمران
فوق ديپلم
رضا ايراني
چكش سازند زاگرس
زمين شناسي
ليسانس
عليرضا متشكر
چكش سازند زاگرس
زمين شناسي
دكترا
منصور خواجه
كانسار خزر
مديريت دولتي
ليسانس
سيد شهاب موسوي
صنعتي و معدني ياسان آب فارس
كامپيوتر
ديپلم
محسن پناهي
چشمه آب سرحد
زمين شناسي
ليسانس
زهرا شاه علي
چشمه آب سرحد

تعداد609 ركورد شمارش شد

بازگشت به صفحه اول